SCREAMIN’ EAGLE STAGE 1 BIG BORE-SET VOOR EFI-MODELLEN
J044582011-06-23
ALGEMEEN
Setnummer
27535-08, 27536-08, 27539-08, 27540-08, 29903-07A en 29904-07A
Modellen
Voor modelgerelateerde informatie, raadpleegt u de P&A-catalogus of het gedeelte Parts and Accessories (onderdelen en accessoires) op www.harley-davidson.com (alleen Engelstalig).
Vereiste aanvullende onderdelen
Voor de juiste installatie van deze set is het gebruik vereist van een Digital Technician bij een Harley-Davidson-dealer.
WAARSCHUWING
De veiligheid van de berijder en de passagier is afhankelijk van de correcte montage van deze set. Volg de juiste stappen uit de servicehandleiding. Als u niet zeker weet of u de procedure correct kunt uitvoeren of als u niet beschikt over het juiste gereedschap, laat de installatie dan over aan een Harley-Davidson-dealer. Incorrecte montage van deze set kan ernstig of dodelijk letsel tot gevolg hebben. (00333b)
OPMERKING
In dit instructieblad wordt verwezen naar informatie in de servicehandleiding. Voor deze installatie is een servicehandleiding voor uw model motorfiets vereist. Deze is verkrijgbaar bij een Harley-Davidson-dealer.
Setinhoud
OPMERKING
Het installeren van deze set door een erkende Harley-Davidson-dealer zal geen effect hebben op uw beperkte garantie.
Deze Big-Bore Stage 1-set is uitsluitend bedoeld voor High Performance-toepassingen. Deze set voor het verbeteren van de prestaties van de motor is wettelijk goedgekeurd voor verkoop of gebruik in Californië op motorvoertuigen met beperkte uitstoot. Vermogensonderdelen die met het motorblok in verband staan, zijn alleen voor de ervaren bestuurder bedoeld.
De productinformatiesticker in deze set is een vereiste voor de Californische emissienormen (Air Resource Board [CARB]) voor alle Touring-modellen uit 2007 en alle Dyna- en Softail-modellen uit 2007 en 2008. Plaats het label op de rechterzijde van het frame, direct onder het framenummer-sticker (VIN-sticker). Buiten Californië is dit label niet vereist.
Het luchtfilter in deze set is uitsluitend bedoeld voor gebruik in combinatie met deze set. Alle andere combinaties van onderdelen zijn niet goedgekeurd voor gebruik op de weg.
VERWIJDEREN
WAARSCHUWING
Om te voorkomen dat de motorfiets per ongeluk start, met ernstig of dodelijk letsel tot gevolg, moet eerst de hoofdzekering worden verwijderd. (00251b)
1. Verwijder de hoofdzekering volgens de instructies in de servicehandleiding.
2. Verwijder het zadel (indien nodig) volgens de instructies in de servicehandleiding. Bewaar alle bevestigingsmaterialen voor hergebruik.
OPMERKING
Bij koppakkingen uit de 1690 ombouwset hoeven geen standaard (OE) O-ringen worden gebruikt. Plaats de twee O-ringen uit de set niet op de bovenste paspennen van de cilinder omdat dit ernstige motorschade tot gevolg kan hebben.
WAARSCHUWING
Tijdens het uitvoeren van servicewerkzaamheden aan het brandstofsysteem is roken verboden en zijn open vuren en vonken in de nabijheid niet toegestaan. Benzine is uitermate ontvlambaar en zeer explosief, wat ernstig of dodelijk letsel tot gevolg kan hebben. (00330a)
3. Verwijder de bestaande cilinderkoppen, cilinders en zuigers volgens de instructies in de servicehandleiding.
4. Verwijder de bestaande afdekking van de primaire kettingkast, de membraanveerklem en de koppelingsmembraanveer volgens de instructies in de servicehandleiding.
INSTALLEREN
Zuigers, cilinders en onderdelen van de koppeling plaatsen
  1. Installeer de zuigers, cilinders en cilinderkoppen uit de set volgens de instructies in de servicehandleiding.
  2. Installeer de membraanveerklem, de koppelingsmembraanveer ( Tabel 2 , item 13) en de afdekking van de primaire kettingkast volgens de instructies in de servicehandleiding.
Monteer het High Performance-luchtfilter
Raadpleeg de instructies in de Luchtfilterset (29440-99D, 29260-08 of 29406-08 afhankelijk van uw model motorfiets).
Eindmontage
1. Plaats de hoofdzekering volgens de instructies in de servicehandleiding.
WAARSCHUWING
Trek het zadel na de montage even omhoog om er zeker van te zijn dat het in de positie is vergrendeld. Tijdens het rijden kan een loszittend zadel verschuiven, waardoor men de controle over de motorfiets kan verliezen met mogelijk ernstig of dodelijk letsel tot gevolg. (00070b)
2. Monteer het zadel (indien verwijderd) volgens de instructies in de servicehandleiding.
Opnieuw kalibreren van de ECM
MEDEDELING
De ECM moet na de montage van deze set opnieuw worden gekalibreerd. Als de ECM niet opnieuw gekalibreerd wordt, kan dit ernstige schade toebrengen aan het motorblok. (00399b)
Download de nieuwe ECM-kalibratie met behulp van de Digital Technician™ bij een Harley-Davidson-dealer.
SERVICEONDERDELEN
Afbeelding 1. Serviceonderdelen: Screamin’ Eagle Big Bore Stage 1-set
Tabel 1. Serviceonderdelen: Screamin’ Eagle Big Bore Stage 1-set
Item
Beschrijving (aantal)
Onderdeelnummer
Item
Beschrijving (aantal)
Onderdeelnummer
1
Cilinder (zilver) (2)
16548-99
5
Zuigerpen met circlip (4)
22097-99
Cilinder (zwart) (2)
16547-99
6
Koppakking (2)
16787-99A
2
Zuiger, 1690 standaard (2)
Niet afzonderlijk verkrijgbaar
(Beschikbaar in zuigerset 21966-07)
7
O-ring, paspen cilinderkop (2)
11273
3
Zuigerveerset (2)
21918-99
8
O-ring, cilindervoet (2)
11256
4
Zuigerpen (2)
22131-05
Opmerking: Plaats de O-ringen (item 7) niet op de bovenste paspennen van de cilinder.
Afbeelding 2. Serviceonderdelen: Screamin’ Eagle Big Bore Stage 1-set
Tabel 2. Serviceonderdelen: Screamin’ Eagle Big Bore Stage 1-set
Item
Beschrijving (aantal)
Onderdeelnummer
Item
Beschrijving (aantal)
Onderdeelnummer
1
Pakking, onderzijde tuimelaardeksel (2)
16719-99B
9
Carterontluchting
17025-03A
2
Pakking, bovenzijde tuimelaardeksel (2)
17386-99A
10
Keerschot
26500002
3
Pakking, klepstoterkap (2)
18635-99B
11
Pakking, uitlaat (niet afgebeeld)
17048-98
4
O-ring, middelste afdekking klepstoterstang (4)
11132A
12
Keerring, EFI-inlaat (2) (niet afgebeeld)
26995-86B
5
O-ring, onderste afdekking klepstoterstang (4)
11145A
13
Veer, koppelingsmembraam (niet afgebeeld)
37951-98
6
O-ring, bovenste afdekking klepstoterstang (4)
11293
14
Luchtfiltersets (niet afgebeeld)
7
O-ring, tuimelaararmsteun (2)
11270
  • Softail
  • Dyna
  • Touring
29440-99D
29260-08
29406-08
8
Bout (4)
4400
15
Label productinformatie (niet afgebeeld)
Niet afzonderlijk verkrijgbaar