Screamin Eagle DUBBELE CARBURATEUR 4.375 INCH TACT, 3.875 INCH OPGESCHROEFDE GESMEDE ZUIGER SET
J051002021-01-18
ALGEMEEN
Setnummer
22944-00A, 22942-00A
Modellen
Cilinderkoppen: Alle SE en standaard cilinderkoppen.
Cilinders: Screamin' Eagle Pro 3-7/8 inch grote opgeschroefde cilinders
De vliegwielen: '07-later standaard (4-3/8 inch tact) vliegwiel montage of Screamin' Eagle Pro 4-3/8 inch tact vliegwielen.
OPMERKING
Alle maten die in deze instructies worden genoemd, zijn in inches.
Bij gebruik van hogecompressiezuigers moet een bijpassend decompressiesysteem in de cilinderkoppen worden gemonteerd.
Controleer altijd de speling van de zuiger tegen klep met niet-standaard nokkenassen.
Tabel 1. Modellen
Set
Toepassing
22942-00
Standaard (voor -en achterkant)
22944-00
+0,010 (voor -en achterkant)
OPMERKING
Harley-Davidson motorfietsen die door middel van bepaalde Screamin' Eagle hoogwaardige prestatie motoronderdelen zijn gewijzigd, mogen niet op de openbare weg worden gebruikt, en in bepaalde gevallen kan het gebruik zijn beperkt tot wedstrijdverband op een afgesloten circuit. Dit motor gerelateerde onderdeel is alleen voor prestatie- of racetoepassingen bedoeld en de verkoop of het gebruik ervan op motorfietsen met een uitlaatgasemissieregelsysteem niet toegestaan.
Vereiste Aanvullende Onderdelen
1550 Sets vereisen afzonderlijke aankoop van twee koppakkingen (O/N 16787-99).
Service pakking set (O/N 17052-99B) is vereist voor montage.
OPMERKING
Om het maximumvermogen uit dit rendement-product te halen, kan het noodzakelijk zijn het brandstof- en ontstekingssysteem opnieuw af te stellen.
Voor optimale prestaties moeten uitlaatafdichtingen worden vervangen door Screamin' Eagle uitlaatafdichtingen (O/N 17048-98).
MEDEDELING
De ECM moet na de montage van deze set opnieuw worden gekalibreerd. Als de ECM niet opnieuw gekalibreerd wordt, kan dit ernstige schade toebrengen aan het motorblok. (00399b)
OPMERKING
ECM nieuwe afstemming is vereist, die kan worden uitgevoerd met de Screamin ' Eagle Race Tuner Set (Onderdeel nummer 32107-01F). Neem contact op met een Harley-Davidson-dealer.
WAARSCHUWING
De veiligheid van de berijder en de passagier is afhankelijk van de correcte montage van deze set. Volg de juiste stappen uit de servicehandleiding. Als u niet zeker weet of u de procedure correct kunt uitvoeren of als u niet beschikt over het juiste gereedschap, laat de installatie dan over aan een Harley-Davidson-dealer. Incorrecte montage van deze set kan ernstig of dodelijk letsel tot gevolg hebben. (00333b)
OPMERKING
In dit instructieblad wordt verwezen naar informatie in de servicehandleiding. Voor deze installatie is een servicehandleiding voor uw model motorfiets vereist. Deze is verkrijgbaar bij een Harley-Davidson-dealer.
Setinhoud
Zie Tabel 4 , en Afbeelding 4 .
MONTAGE
WAARSCHUWING
Om te voorkomen dat de motorfiets per ongeluk start, met mogelijk ernstig of dodelijk letsel tot gevolg, dient u voordat u verder gaat de accukabels (de minkabel (-) eerst) los te koppelen. (00307a)
WAARSCHUWING
Koppel eerst de minkabel (-) van de accu los. Mocht de pluskabel (+) in contact komen met massa terwijl de minkabel (-) nog is aangesloten, dan kan de accu door de vonken die dan ontstaan, exploderen, met mogelijk ernstig of dodelijk letsel tot gevolg. (00049a)
1. Raadpleeg de servicehandleiding en volg de instructies om het zadel te verwijderen en de accukabels los te koppelen, de minkabel eerst.
WAARSCHUWING
Tijdens het uitvoeren van servicewerkzaamheden aan het brandstofsysteem is roken verboden en zijn open vuren en vonken in de nabijheid niet toegestaan. Benzine is uitermate ontvlambaar en zeer explosief, wat ernstig of dodelijk letsel tot gevolg kan hebben. (00330a)
2. Raadpleeg het hoofdstuk MOTOR: HET STRIPPEN VAN DE MOTORFIETS VOOR MOTOR REPARATIE, CILINDERKOP VERWIJDERING secties van het service handboek.
3. Volg de procedures in het hoofdstuk MOTOR: CILINDER EN ZUIGER, REPARATIE, OPSCHROEVEN EN SLIJPEN CILINDER.
4. Zie het hoofdstuk MOTOR: CILINDER- EN ZUIGERINSTALLATIE EN SAMENSTELLING.
5. Zie Afbeelding 1 . Bepaal de zuigerbreedte afmeting (1), 90° horizontaal vanaf beide kanten van het pengat van de zuiger en 0,285 inch. boven (2) het laagste gedeelte van het schild
6. De zuigers in deze set hebben niet specifiek een voor -en achterkant. Monteer de zuigers in de voor- en achtercilinders met de pijl aan de bovenkant van de zuiger die naar de voorkant van de motor wijst.
OPMERKING
Installeer zuigerringen met een stip en een schuine kant met de stippen naar BOVEN in de tweede ring groef. Ringen zonder markeringen kunnen aan weerszijden in de bovenste ringgroef worden gemonteerd.
3-7/8 inch cilinders maak geen gebruik van O-ringen op de bovenste cilinder deuvels. Installeer ze niet bij gebruik van koppelplaten of bij de uiteindelijke samenstelling van de motor.
1Zuigerbreedte
2Meetgebied
Afbeelding 1. Zuigermeetwaarden
Tabel 2. Zuiger Productie Tolerantiegrenzen
Zuiger:
Tolerantie (inch)
Gemonteerd in cilinder
0.0025-0.0035
Compressie ring speling
Bovenste
Tweede
0.012-0.022
0.012-0.022
Olieschraapveer speling
0.010-0.050
Tabel 3. Slijtgrenzen van de zuiger
Zuiger:
Slijtagelimiet (inch)
Gemonteerd in cilinder
0,005
Compressie ring speling
Bovenste
Tweede
0.032
0.032
Olieschraapveer speling
0,060
Borgveer van zuigerpen (circlip) monteren
OPMERKING
De opening van de circlip moet in de stand 12.00 of 6.00 uur worden gedraaid.
7. Zie Afbeelding 2 . Plaats het open uiteinde van de clip (1) in de inkeping (3) op de groef (2) rondom de zuiger pen bus, zodat het gat zich op de 12:00 of 6:00 positie bevindt wanneer deze wordt geïnstalleerd.
1Circlip
2Uitsparing
3Groef
Afbeelding 2. Circlip en Zuiger (algemene zuiger getoond)
1Positie duim
2Circlip 85% op zijn plaats
Afbeelding 3. Circlip installeren (algemene zuiger getoond)
8. Zie Afbeelding 3 . Plaats uw duim (1) zoals is afgebeeld en druk nu stevig tot ca. 85% van de circlip (2) in de groef op zijn plaats zit.
9. Ga voorzichtig te werk om krassen op de zuiger te voorkomen en gebruik een kleine schroevendraaier om de borgveer in het overige deel van de groef te werken. Herhaal dit bij de resterende circlips.
OPMERKING
Controleer of de clip van de zuiger in zijn geheel op zijn plaats zit, anders BESCHADIGT DE MOTOR.
10. Raadpleeg het hoofdstuk MOTOR: MOTORFIETS OPBOUWEN NA DEMONTAGE in het service handboek voor de eindmontageprocedures.
OPMERKING
Volg altijd de aanleerprocedure die in de juiste handleiding is beschreven na het opnieuw opbouwen van een motor.
SERVICEONDERDELEN
Afbeelding 4. Serviceonderdelen: Voorste en achterste zuigersets
Tabel 4. Service Onderdelen Tabel, Voor- en Achterzijde Zuigersets
Set
Onderdeel
Beschrijving (aantal)
Onderdeel
Nummer
Set 22942-00A
Zuigerset
Standaard
1
Werkzuiger (standaard)
Niet afzonderlijk verkrijgbaar
2
Een standaard ringset (2)
22457-03
Set 22944-00A
Zuigerset
(+0.010)
1
Zuiger (+0,010)
Niet afzonderlijk verkrijgbaar
2
Ringset (+0.010) (2)
22459-03
Onderdelen die alle Zuigersets gemeen hebben:
3
Zuigerpin (2)
22455-03
4
Keerring (Borgring) (4)
22097-03