telefoniraamat
Seadme telefoniraamatus olevaid kontakte saab kasutada kõnede alustamiseks, sissetuleva kõne teabe kuvamiseks ja navigeerimiseks kontaktaadressile. Kuigi raadiosse saab salvestada mitmeid telefoniraamatuid erinevatelt paarisühendatud telefonidelt, on kasutamiseks kättesaadav ainult üks telefoniraamat praegu ühendatud telefonilt.
Vt
Joonis 1. Telefoniraamat kuvab ühendatud telefoni sissekannete järgi kodu-, mobiil-, töö- ja muude telefonide numbreid. Kui kontakti telefoninumbrit ei ole salvestatud, seda kontakti nimekirjas ei näidata.
Paarisühendatud telefoni eemaldamisel telefoniraamat kustutatakse. Telefoni uuesti sidumisel tuleb telefoniraamat alla laadida.
Joonis 1. telefoniraamat
Kontaktide seadistamine telefonis
Kaaluge selliste kontaktide nagu Hädaabi, Töö, Kõnepost, HOG ja Edasimüüja salvestamist telefoni. Kasutage lihtsaid nimesid, et neid oleks kõnetuvastuse käskude kasutamisel kerge hääldada. Kaasake võimalikult palju teavet, näiteks asendustelefoninumbrid ja aadressi teave. Kui need elemendid on telefoniraamatus õigesti seadistatud, muutub oluliselt kergemaks kõnetuvastuse kasutamine, et öelda „Call Work” (Helista tööle) või telefoniraamatu sissekannete kasutamine sihtkohtadesse liikumiseks.
Värskenda telefoniraamatut
Raadio laadib telefoniraamatu kõigepealt alla esmakordse paarisühendamise ajal ja tüüpiliselt sünkroonib ühendatud telefoni, kui sõiduk on sisse lülitatud. Telefoniraamatut saab ühendatud telefoni kaudu igal ajal käsitsi värskendada.
1. | Navigeerige: Home > Phone > Contacts (Avaleht > Telefon > Kontaktid). | |
2. | Valige: Sync Phone Contacts (Sünkrooni telefoni kontaktid) | |
Süsteem alustab praeguse telefoninumbri allalaadimist seadmest. Allalaadimistoimingu ajal võib telefon küsida luba telefoniraamatu jagamiseks. Lubage telefoniraamat alla laadida.
Kontaktandmete näitamine
Kuvatakse kontakti nimi, telefoninumbrid ja aadress (kui need on sisestatud), nagu näidatud joonisel
Joonis 2. Aadressi valimine alustab navigeerimist sellesse sihtkohta.
1. | Navigeerige: Home > Phone > Contacts (Avaleht > Telefon > Kontaktid). | |
2. | Valige: Kontaktid telefonis. | |
3. | Valige kontakt nimekirjast. | |
Joonis 2. Kontaktandmed
Salvestatud kontaktide ja telefoninumbrite vaatamine
1. | Navigeerige: Home > Phone > Contacts (Avaleht > Telefon > Kontaktid). | |
2. | Valige: Contacts on Radio (Kontaktid raadios). | |
3. | Valige kontakt nimekirjast. | |
4. | Valige kõne alustamiseks telefoninumber või valige aadress, et alustada sellele aadressile navigeerimist. | |
Telefoniraamatu kontakti salvestamine
1. | Navigeerige: Home > Phone > Contacts (Avaleht > Telefon > Kontaktid). | |
2. | Valige: Kontaktid telefonis. | |
3. | Valige kontakt nimekirjast. | |
4. | Valige: Save Contact on Radio (Salvesta kontakt raadiosse). | |
Valitud numbri salvestamine
1. | Navigeerige: Home > Phone > Keypad (Avaleht > Telefon > Klahvistik). | |
2. | Sisestage telefoninumber. | |
3. | Valige: Save (Salvesta). | |
Hetkekõne numbri salvestamine
Kui kõne on lõpetatud, kuvatakse lühiajaliselt ikoon Save (Salvesta). Valige käsk Save (Salvesta), et telefoninumber salvestatud nimekirja salvestada.
Delete Saved Contact (Kustuta salvestatud kontakt)
1. | Navigeerige: Home > Phone > Contacts (Avaleht > Telefon > Kontaktid). | |
2. | Valige: Kontaktid telefonis. | |
3. | Valige kontakt nimekirjast. | |
4. | Valige: Edit (Muuda) (pliiats). | |
5. | Valige: Delete (Kustuta). | |
6. | Valige: kinnitamiseks Yes (Jah). | |
Kõne ajalugu
1. | Navigeerige: Home > Phone > Calls (Avaleht > Telefon > Kõned). | |
2. | Kuvatakse selle telefoni loend All Call activity (Kõik kõnetegevused). Raadio saab kuvada kuni 60 kõnet (20 vastamata, 20 vastuvõetud ja 20 valitud). | |
3. | Ainult vastamata, vastuvõetud või valitud kõnede kuvamiseks vajutage mitu korda ikooni paremas nurgas. | |