BRĪDINĀJUMS
Veiciet apkopes darbības, kas norādītas regulārās apkopes intervālu tabulā. Ja ieteiktajos intervālos netiek veikta regulāra apkope, var tikt negatīvi ietekmēta motocikla lietošanas drošība - tas var izraisīt nāves gadījumus vai nopietnus miesas bojājumus. (00010a)
BRĪDINĀJUMS
Ja motocikls tiek lietots ekstremālos apstākļos (ekstremāls aukstums vai karstums, ļoti putekļaina vide, ļoti slikti ceļi, dziļš ūdens, u. c.), jums vajadzētu veikt regulārās apkopes darbības biežāk, lai nodrošinātu jūsu motocikla drošu darbību. Pareizas motocikla apkopes neveikšana var izraisīt nāves gadījumus vai nopietnus miesas bojājumus. (00094a)
PAZIŅOJUMS
Motocikla pacelšanai izmantojot domkratu, pārliecinieties, ka domkrats atspiežas pret abām rāmja apakšējām caurulēm vietā, kur savienojas lejupejošās un apakšējās rāmja caurules. Motociklu nedrīkst celt, domkratu atbalstot pret rāmja šķērselementiem, dzinēja karteri, stiprinājumu kronšteiniem, komponentiem vai korpusiem. Šī noteikuma neievērošana var izraisīt būtiskus bojājumus, kuru novēršanai nepieciešami nopietni labojumi. (00586d)
Uzturiet motociklu tehniski apkoptu atbilstoši Apkopes intervāli un ieraksti → Apkopes ieraksts
 . Starp regulārajiem apkopes intervāliem un pēc glabāšanas periodu beigām bieži pārbaudiet motociklu, lai noteiktu, vai nepieciešama papildu apkope.
Pārbaudiet tālāk norādītās detaļas.
  1. Riepu pareizu spiedienu, pārmērīgu nodilumu vai jebkādas riepu bojājuma pazīmes.
  2. Pārbaudiet siksnas pareizu spriegojumu, nodilumu un bojājumus.
  3. Bremžu, stūres un droseles reakcija un netraucēta darbība.
  4. Bremžu šķidruma līmeni un stāvokli. Hidraulikas cauruļu un savienojumu iespējamās noplūdes. Pārbaudiet dzesēšanas šķidruma līmeni, ja piemērojams. Pārbaudiet arī bremžu klučus un diskus, vai tie nav nodiluši.
  5. Vadi - vai nav locījumu, deformāciju, un vai tie brīvi darbojas.
  6. Motoreļļas un primārās ķēdes kartera/transmisijas šķidruma līmeņus.
  7. Galvenā luktura, aizmugurējā luktura, bremžu luktura un pagriezienu signālu pareizu darbību.